Częste i krótkie zasypianie

mam 55 lat czesto zdaza mi sie zasypianie po 5 min potem jest ok zdaza sie to podczas wspolzycia prtner jest aktywny jestem z schorzeniem wontrobowym = marskosc jakie jest przyczyna mojego krotkiego zasypiania nie umniem sobie odpowiedziec na to pytanie dla mnie jest to nienormalne obawiam sie ze jak to sie bedziej czesciej powtarzac partner mnie zostawi pozdrawiam Mirka
55 LAT ponad rok temu

Witam! Jeśli napadom snu towarzyszy nadmierna senność w ciągu dnia, utrata napięcia mięśniowego podczas napadu i omamy możemy mieć do czynienia z narkolepsją. Trudno mi jednak wypowiadać się na temat ewentualnej diagnozy zaburzenia u Pani bez zebrania pełnego wywiadu. Nadmierna senność może być również związana z upośledzeniem funkcji wątroby, która nie metabolizuje pewnych produktów przemiany materii, powodujących senność. Proponuję skonsultować problem z lekarzem prowadzącym.

Witam Panią Serdecznie,

Proszę skontrolować poziom cukru we krwi.
Myślę, że pomocna byłaby szczera i otwarta rozmowa Pani z Partnerem, która
dojaśniłaby przyczynę Pani chwilowej bierności, niezależnej od Pani, do czego Panią zachęcam.

Życzę Pani pomyślności,
irena.mielnik.madej@gmail.com