Częste i obfite miesiączki ze skrzepami

Witam, od grudnia moje okresy są częste i obfite. krwawienie: 1.12- 8.12- normalny obfity ze skrzepami-, kolejno 16 -21.12 - silne krwawienie-, Kolejne 8 -13.01- byłam u lekarza dostałam exacyl, skierowanie na usg, i nurva ring. 16 - 17.01 plamiłam.teraz w terminie 7 lutego okres i rozpoczęłam stosowanie krążka nurva ring. krwawienie trwa do dzisiaj (15.02) i jest średnio silne. zrobiłam usg jest ok. Od 3 tyg- katar, problemy ze snem. biorę tardyferon od listopada. proszę o pomoc

Trudno jest odpisywać bez badania, jednak choć kilka słów. Istnieje jakaś przyczyna nadmiernych krwawień, której pewnie teraz nie odkryjemy. Czy można na podstawie badania i usg wprowadzić leczenie, tak celem próby? Tak, można. Natomiast wprowadzenie leków antykoncepcyjnych jednoskładnikowych prawie zawsze daje krwawienia w pierwszych kilku cyklach. Jeśli krawienie jest niewielkie warto zaczekać i obserwować, jeśli obfite, to należyy szukać dalej. W Warszawie (tak wynika z Pani wpisu) ma Pani na przykład prof. Baranowskiego, prof. Smolarczyka. Myślę, że warto skorzystać z ich konsultacji. Sa bardzo dobrzy.