Częste i obfite oraz bolesne miesiączki

Witam. Bardzo niepokoi mnie to że miesiączkuje 15_20maksymalna przerwa, mam tej często i na dodatek obfite i bardzo bolesne trwają 7dni?czy powinnam zgłosić si na jakieś badania??co może być powodem tak częstych miesiączki??

Powinna się Pani zgłosić do ginekologa w celu przeprowadzenia pełnego badania łącznie z usg dopochwowym. Przyczyn nieregularnych i obfitych miesiączek jest dużo i trudno je wszystkie wymieniać.