Częste i silne bóle brzucha

Mam bardzo częste silne bóle brzucha. Mam bardzo często silne pieczenie w brzuchu w klatce piersiowej oraz w gardle. Za każdym razem jak coś ziem nawet kanapkę czy nawet serek wiejski mam te straszne pieczenie i nie mogą tego wytrzymać. Mam również bardzo często twardy brzuch. Mam takie silne pieczenie w brzuchu że aż mi się przez to kręci w głowie. Jest to uczucie ciężkie to wytrzymania.

Aleksander Ropielewski

Objawy sugerują chorobę wrzodową żołądka i/lub dwunastnicy. Proszę skontaktować się z lekarzem.