Częste i silne bóle głowy u 36-latka

Często odczuwam silne bóle głowy. Skala bólu 7-8/10, gdzie 10 to maksimum. Boli cała głowa, trudno określić jaki to ból, ale nie można poruszać energicznie głowa. Mam 35 lat, mężczyzna, bez nałogów, ale mam niewyleczone zatoki, przewlekły katar, niedrożne drogi oddechowe, które udrażniam Xylorinem (kilka lat)

Proponuję zwrócić się do laryngologa i doprowadzić sprawę zatok do porządku.
W następnej kolejności jeśli bóle głowy nie ustąpią zgłosić się na konsultację do neurologa.
Diagnozowanie na własną rękę i przez internet oraz leczenie wg własnej metody raczej nie przyniesie sukcesu a tylko opóźni leczenie.
Powikłaniem nieleczonego, przewlekłego zapalenia zatok może być np. zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych