Częste infekcje a ryzyko HIV

Dzien dobry. Mam pytanie czy to poprostu slaba odpornosc czy moze HIV. Bardzo sie boję. poniewaz od wakacji 3 razy co mieisac chorowalam na angine, potem mialam spokój 3 miesiące i miesiąc temu byłam przeziębiona, i teraz również. Czy brakiem odporności może być stres i złe odżywianie? Czytałam na internecie o objawach HIV ale ze wszystich objawów to tylko tyle ze mam słabą odporność bo choruje co miesiąc. Ale też jem raz dziennie np śniadanie i caly dzień już nic. Proszę o szybką odpowiedź

Człowiek żeby zdrowo żyć powinien jeść 3 x dziennie. Przyczy zaburzeń odporności jest bardzo wiele. Można myślec rownież o HIV jeśli miała pani stosunek płciowy bez zabezpieczeń. Jeśli tak było to proszę sobie zrobić test na HIV i będzie pani wiedział na czym stoi.