Częste infekcje i gorączka

Witam, od około pół roku często choruje praktycznie co tydzień gorączką albo gardło brałem już ismigen groprinosin i ogólnie czosnek tran Wit c, nie wiem co mam robić w tej sytuacji może badanie immunologicznego ? Proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. Być może konieczna jest hospitalizacja i wykonanie dodatkowych badań.