Częste infekcje u 1,5-rocznego dziecka

dobry wieczor mam pytanie odnosnie mojej 1,5 rocznej coreczki ,iga czesto choruje alekarz rodzinny podaje jej non stop pulmikord i berodual i to jak dlamnie w konskich dawkach 250 lub 500 .czy to tak moze byc ? od marca caly czas na pulmikObecnie jest chora ma temperature i kaszel bylam z nia dzisiaj u inneo lekarza ktory zapisal antybiotyk i pulmikord 250 ale jeden ml chcialabym jeszcze dodac ze curka ma cala buzie zarzybiona i zaczerwieniona pupe czy to moze byc od tak silnych incalacji

witam,
grzybica jamy ustnej jest związana z przewlekłym używaniem aerozolu ze sterydami.
Powinien zostać włączony lek miejscowy z nystatyną.
Proponowałabym wzmocnienie odporności córeczki, poprzez podawanie: Immunaronu, Groprinosinu i preparatów podobnych.