Częste infekcje u 19-miesięcznego syna a powiększone węzły chłonne, nadmierne pragnienie i problemy ze snem

Witam, mój synek (19mies.) od 4 tygodnie nieustannie choruje.Zaczęło się od różyczki poprzez grypę jelitową, a teraz mokry kaszel i katar. Dodatkowe objawy to powiększone węzły chłonne( na szyi i pachwinach), nadmierne pragnienie(ok. 3l na dobę) i problemy ze snem. Lekarz rodzinny mówi, że to zwykła infekcja. Czy mamy się czym martwić? Jak postępować? Pozdrawiam.

Dzień dobry.
Nie jestem lekarzem i dlatego nie mogę odpowiedzieć na Pani pytanie. Proszę udać się na wizytę lekarską.
Pozdrawiam.