Częste infekcje u 2-letniego dziecka a astma oskrzelowa

Witam. Moja 2-letnia córeczka często łapie infekcje. Ostatnio męczy ją suchy kaszel oraz przy oddychaniu nieraz jej coś harczy, tak jakby nie mogła czegoś odkrztusić. Lekarz rodzinny stwierdził, że ma astmę oskrzelową, jednak pulmonolog twierdzi, że nic jej nie jest. Nie wiem komu wierzyć?

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania i ew. wykonania badań dodatkowych nie jestem w stanie tego stwierdzić. Konieczne jest wykonanie badań dodatkowych.