Częste infekcje u 3,5-letniego dziecka

Córka 3,5 l od wrzesnia przeszła 4 anginy , przeziebienia i rożnego rodzaju infekcje cały czas jest chora była w przedszkolu 20 dni od wrzesnia , jak pójdzie to wraca po dwóch dniach z goraczka ponad 39 stopni , brała mnóstwo antybiotyków nie umiem juz zliczyć ile,jak jej pomoc jakie zrobić badania ??skarży sie na ból nóg , i rak bierze broncho vaxom nic nie pomaga tran i inne witaminy odpornościowe

Aleksander Ropielewski

Możłiwe, że przyczyną jest zaburzenie i osłabienie układu odpornościowego i jedynym skutecznym wyjściem jest czasowa izolacja dziecka od innych dzieci w przedszkolu. Trudno mi to stwierdzić jednoznacznie. Na pewno warto skontaktować isę z immunologiem klinicznym.