Częste infekcje u dziecka w wieku przedszkolnym

Witam moja córka rok temu zaczęła chodzić do przedszkola niestety często chorowała, najczęściej zapalenie gardła albo zapalenie oskrzeli. Myślałam że w tym roku będzie inaczej(nic bardziej mylnego). Już drugi miesiąc a córka już drugi raz choruje.Jak temu zaradzić? Czy jest jakiś skuteczny produkt żeby córka faktycznie była bardzie odporna na infekcję?

Oczywiście​, że można temu zaradzić. Problem polega zazwyczaj na niedojrzałości układu immunologicznego u dziecka. Potrzeba dobrać odpowiedni terapeutyczny probiotyk, który będzie wspierał układ odpornościowy. Ważne aby dziecko nie miało niedoborów witaminy D i żelaza (ferrytyna) - bo to ważne dla odporności. Jeśli probiotyk jest odpowiednio dostosowany do tego co dzieje się w jelitach z florą, to efekt terapii jest widoczny błyskawicznie. Zapraszam na konsultację (Katowice lub Warszawa), możliwa również konsultacja telefoniczna: 731 999 150.