Częste kłucie w klatce piersiowej i nierówne bicie serca u 37-latka

Czesto kluje mnie w klatce piersiowej, w nocy mam wrazenie jak by moje serce nie bilo rowno jak by zatrzymywalo sie na ulamek sekundy ... bije normalnie po czym staje i uderza mocniej pozniej to sie powtarza i dolegliwosc ustepuje..

Mikołaj Cyganok

Witam! Wszystkie subiektywne odczucia tzw. "kołatania serca" powinny być niezwłocznie konsultowane przez lekarza, gdyż mogą być skutkiem m.in. zaburzeń elektrolitowych, nadczynności tarczycy, chorób układu bodźcoprzewodzącego serca. Sugeruję zatem, aby nie zwlekać z wizytą i udać się do lekarza rodzinnego, który odpowiednio pokieruje ścieżką diagnostyczno-terapeutyczną opisywanych dolegliwości.