Częste korzystanie z toalety po posiłku

Witam, mam problemy z czestym chodzeniem do toalety po posiłku. Jakis czas temu lekarz przepisal mi lek Debridat, czy jest to antybiotyk? Niby mi po nim lepiej lecz nie jestem przekonany czy na pewno poprawi on moja motoryke jelit. Pozdrawiam i prosze o pomoc :)

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Debridat to preparat, który poprawia motorykę przewodu pokarmowego. Nie jest to antybiotyk. Proszę kontynuować przyjmowanie leku.