Częste koszmary i problemy ze snem u 26-latka

Nie wiem co mam zrobić śnią mi się koszmary z przeszłości jak i moja przyszłość,a mało spraw pozytywnych,różne analogie,dużo nowości,normalnie jakbym był głównym bohaterem tej książki Stephen King-Martwa strefa, co mam zrobić? jak żyć? nie będę brał tabletek nasennych,biorę jedynie hydroxzyzynę na zaburzenia nerwicowe na noc.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowny Panie, zalecam konsultacje u psychiatry, ktory wskaze dalsze postepowanie. Pozdrawiam.