Częste miesiączki i endometrioza

Proszę o konsultację. Od jakiegoś czasu ponownie pojawiły się u mnie zbyt częste miesiączki - w lipcu 13, później w sierpniu 3 i teraz 18 sierpnia. Cierpię na endometriozę i mam dwa torbiele na obu jajnikach. Miałam wykonaną abrazję w zeszłym roku i stwierdzono w hist-pat komórki dysplastyczne. Ca-125 17,2, he4 67,7, roma 14,31. cytologia II o. Mam 41 lat, palę papierosy i mam intensywny tryb życia (sporo stresu). Wyniki badań z początku 2014 roku. Abrazja w kwietniu 2014. Dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.