Częste napady agresji u dorosłego syna

witam mam dorosłego syna który ma częste napady agresji nie wiem jak to opisać ale po wypiciu niewielkiej już ilości alkoholu włancza mu sie agresor ja jako matka jakiś czas temu zostałam przez niego pobita był wtedy pod wpływem alkoholu a może i nawet innch środków chciał zebym dała mu kluczyki od samochodu więc mu nie chciałam dać to zaczął się ze mną szarpać a potem nie kontrolował co robi zaczął mnie bić i nawet dusić teraz jest zonaty i podobnie dzieje sie u synowej a 2 latek widzi przemoc

za malo danych by odpowidziec.odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Dzień dobry!

Pomoc i wsparcie znajdą Państwo m.in. w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej, Centrum Interwencji Kryzysowej, Ośrodku Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie, Stowarzyszeniu Niebieska Linia, Centrum Praw Kobiet, Poradni Zdrowia Psychicznego itp.
Nigdy nie wolno godzić się na przemoc.
Każdą taką sytuację można i warto zgłaszać na Policji.

Pozdrawiam!