Częste objawy niedocukrzenia i wyniki glukozy na czczo

Mam 25 lat i częste objawy niedocukrzenia. Wyniki glukozy na czczo ok.85-90. Krzywa cukru i hemoglobina glikowana w normie. Glukoza godz. po posiłku ok. 115, a 2 godz. po posiłku - 90. Problem z koncentracją, pamięcią, uczucie stresu i napięcia,spadek libido, silne łaknienie i brak uczucia sytości, drżenie rąk, zimne poty, zawroty głowy, czasami wzdęcia z biegunką/zaparciami naprzemiennie, zespół niespokojnych nóg, tachykardia (chyba) związana ze spadkami cukru. Czy to może mieć zw. z glutenem?

Parametry gospodarki węglowodanowej są prawidłowe, warto jeszcze sprawdzić hormony tarczycy.
Proponuję jednak udać się na konsultację do psychiatry. Specjalista po dokładnym przeprowadzeniu wywiadu lekarskiego będzie mógł postawić diagnozę i dobrać odpowiednie postępowanie. Oceni też nasilenie objawów i zdecyduje, jeśli będzie taka potrzeba, o zastosowaniu farmakoterapii, psychoterapii lub obu metod łącznie.