Częste oddawanie moczu i pieczenie

witam mam problem tydzien temu zaczelam zalatwiac sie z krwia o charakterze lekko rozowawym pozniej coraz ciemniejszym z malymi grudkami krwi leczylam to ura furagina musze powiedziec ze ustapilo lecz nawrocila czesta potrzeba oddawania moczu z pieczeniem kolor moczu normalny lekko zoltawy jestem poza granicami kraju wiec probuje jakos radzic sobie sama czy mozecie poradzic co robic czy sa jakies leki bez recepty ???

Witam Panią,

Proszę wykonać sobie zwykłą analizę moczu, badanie jest bardzo tanie, a może pomóc postawić diagnozę Czy ma Pani dolegliwości bólowe w okolicy lędźwiowej i gorączkę? Jeśli tak, to konieczna będzie wizyta u lekarza i wykonanie usg hjamy brzucha z oceną nerek. Proszę pić wiecej płynów i sok z żurawiny (ale taki prawdziwy z dużą zawartością żurawiny, a nie 5%...)Dodatkowo mozna sobie kupić odpowiednik polskiego Uroseptu, może jest jakiś odpowiednik i przyjmować 3x2 tabl. W przypadku bólu proszę zażywać 3x 1 tabl. NOSPY (drotaweryna - to nazwa substancji czynnej leku, taka sama na całym świecie). Jeśli dolegliwości nie będą ustępowały, najlepszym rozwiązaneim będzie wizyta u lekarza.

Pozdrawiam serdecznie.

Dr n. med. Marek Derkacz