Częste oddawanie moczu, nadmierny apetyt jako objawy ciąży

Mam pytanie. Ostatnio chłopak spuścił sie na swój brzuch. Lezalam przez chwile na nim( stykalismy sie tylko brzuchami) a później poszłam się wykąpać. Umylam dokladnie brzuch, nie dotykalam okolic pochwy. Dostałam okres, trwał tyle co zwykle, ale nie mam 100% pewności. Budze sie bardzo wcześnie, jestem głodna ciągle i dość często chodzę do toalety. Czy jest szansa ze jestem w ciąży?

MichaĹ Kurek

Szanowna Pani!
Z opisu który Pani przedstawiła, wynika, że jest to bardzo mało prawdopodobne. Jeśli chce mieć Pani pewność polecam wykonać test ciążowy lub oznaczenie beta-hCG z krwi. Aby test był wiarygodny, należy wykonać go min. 8-12 dni po zbliżeniu.
z poważaniem
lek. Michał Kurek