Częste oddawanie moczu, powiększenie piersi i podwyższona temperatura ciała a prawdopodobieństwo ciąży

od jakiegoś czasu mianowicie (6-10dni) czuję się dziwnie.Często odwiedzam wc, mam mdłości,dziwne stany psychiczne.Ponadto zauważyłam pełniejsze piersi,powiększenie i ściemnienie obwodu sutka a co najciekawsze wyszły mi żyły i guziczki przy nich. a temperatura waha się od 37,4 do 36,9.OTUMANIENIE , brak skupienia, podenerwowanie czy to ciąża ?

Aleksander Ropielewski

Są to subiektywne objawy mogące sugerować ciążę. Większą pewność da Pani wykonanie testu beta hCG w surowicy krwi, który już powinien być znamiennie podwyższony.