Częste oddawanie moczu, przezroczyste upławy i ból podbrzusza jako objawy ciąży

Witam 5 dni temu współżyłm z mężem i przez te pare dni od stosunku czuje sie jakoś nie swojo czesto chodze siusiu mam takim małe upławy przezroczyste i delikatny ból na dole podbrzusza tak jak by miesioczke miała dostać ,czułam jak by mnie mdliło i niemam ochoty na jedzenie chodz 2 dzien po stosunku miałam ogromny apetyt a teraz nie a po 3 dniach po stosunku zrobiłam test ciozowy i wyszedł negatywny .Czy te objawy oznaczajom cioże

Lek. Katarzyna Szymczak

Jest jeszcze za wcześnie na objawy ciąży, być może te objawy zapowiadają miesiączkę lub ma Pani infekcje dróg moczowych, jeśli częstomocz oraz bóle podbrzusza nie ustąpią radzę udać się do lekarza.
Pozdrawiam