Częste oddawanie moczu u 24-letniej kobiety

Witam, mam 24 lata od dłuższego czasu często oddaje mocz, były badania( wszystko w normie), usg ( również wszystko dobrze). Po prostu jest to strach, przed wyjazdem do miasta muszę parę razy się załatwić, prawie cały czas czuje ucisk na pęcherz. najlepiej by było abym co 30 min chodziła do wc, przy tym bardzo mało pije, prawie w ogóle. Bardzo źle się z tym czuje. W domu jest inaczej. Co robić? Do jakiego lekarza się udać? Psychologa?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udac się do psychologa, po odpowiedniej terapii powinno byc lepiej.