Częste oddawanie moczu u 30-latki

Mam spore problemy z pecherzem.Mianowicie chodzę do łazienki co chwile.Czasami z niej wyjdę i musze do niej wracać.Za każdym razem jak wychodzę z domu musze najpierw rozejrzeć sie gdzi jest najbliższa ubikacja.Jest to bardzo męczące.Bylam u urologa.Zrobilam setki badań na mocz plus posiew moczu.Lekarz dalej nie mógł zrozumieć czemu tak sie dzieje.Mowi ze sa nieliczne bakterie ale nie aż tak zebym mogła tak często chodzić.Naszprecowal mnie różnymi tabletkami po którym nic sie nie zmieniło.co rob

Lek. Daniel Lewczak Urolog

Proszę ponownie zgłosić się do urologa. Wymaga to dalszej diagnostyki i z dużym prawdopodobieństwem nie jest to infekcja dróg moczowych. Musi być wykonana pełna diagnostyka układu moczowego. A jeżeli wszystkie badania nie wykażą patologi to rozpoznaje się Pęcherz nadreaktywny i należy wdrożyć leczenie