Częste oddawanie stolca

Witam, mam problem mianowicie od 4 miesięcy często oddaję stolec (normalnej konsystencji,bez śluzu i krwi, wcześniej bywały biegunki), 3 do 6 razy dziennie, zwykle w godzinach rannych. Po za tym boli mnie brzuch w lewym dolnym boku oraz czuje przelewanie w jelitach jak się położę. Robiłem badania USG jamy brzusznej, morfologię były ok, oraz kał na pasożyty który wykazał nieliczne jaja glist. Po wizycie u specjalisty dostałem loperamid WZF i kazał przyjść jeśli objawy nie ustąpią, co to może być?

czy aby na pewno pokazał Pan lekarzowi wynik kału z jajami glist? czy był pan leczony juz na glistnicę? jesli nie, potrzebuje Pan leczenia!!