Częste oddawanie stolca i wymioty u 36-latki

Witam! Mam 36 lat i wczoraj cały czas biegałam do toalety oddawać kał. Dziś od rana wymiotuję i jestem osłabiona. Chciałabym to szybko wyleczyć bo dziś sylwester ! Jednak alkoholu nie lubię i pić nie będę.. Błagam pomóżcie mi !!!!

Lek. Marta Gryszkiewicz

Niestety w zatruciach pokarmowych (a na to wskazują objawy) czas i odpowiednie leczenie są najlepszymi i najskuteczniejszymi metodami leczenia. Mam nadzieję, że udało się Pani miło spędzić sylwestra.