Częste omamy u 36-letniej kobiety

Witam.Od około miesiąca,kilkakrotnie razy,o zupełnie różnym czasie dnia i nocy,bez znaczących sytuacji miałam omamy.np.słysze rozne głosy,np dzwonie do meza,jest w pracy,ale jego głos słyszaląm przy drzwiach.Słysze kroki ale nikogo nie ma.Widze obok cienie.np.za dzwiami ujrzałam ciemny cien z zamazana twarza,bylam pewna ze obudzila sie moja 5 l corka,po chwili nie bylo jej tam,spr,spala w jej pokoju.bawie sie z corka,slysze glos meza w pokoju,odwracam sie,nikt.nie pije nie biore narkotyk.pale

Koniecznie należy udać się na konsultację do psychiatry. Specjalista po dokładnym przeprowadzeniu wywiadu lekarskiego będzie mógł postawić diagnozę i dobrać odpowiednie postępowanie.