Częste palenie marihuany i brak poprawy po odstawieniu narkotyków

Witam. Paliłem marihuanę regularnie przez dwa lata z krótkimi przerwami tj. 2-3 dni. Obecnie nie palę już 14 dni i przyznam, że nie widzę różnicy w samopoczuciu. Po jakim czasie zacznę czuć różnicę ? Na jakie zmiany mogę liczyć ? Mam chęć zapalenia ale staram się motywować żeby przestać. Pozdrawiam

Witam,
trudno powiedzieć, zależy na jaką różnicę Pan oczekuje. Generalnie jest tak, że stale zażywanie używki powoduje pewne zmiany jak np. apatia itp. i ich można się pozbyć, ale po czasie dłuższym niż 2 tygodnie. Rozumiem, że chciałby Pan coś mieć pozytywnego z tego odstawienia, na to trzeba by trochę poczekać, a czasami po protu je zauważyć, ale na pewno będą korzyści, to złożona sprawa a dość mało Pan pisze. Czasem warto zawczasu zastanowić się jakich korzyści oczekujemy i kiedy one mogą przyjść. Czy korzysta Pan z jakiejś pomocy przy tym odstawieniu, czy robi to Pan na własną rękę? Korzyści przy odstawianiu substancji mogą nie wydawać się takie spektakularne, lecz za to są więcej warte i bardziej długofalowe. Także trzymam kciuki i życzę powodzenia jeśli nie korzysta Pan z pomocy to szczerze ją doradzam, na pewno jest wiele takich miejsc, które oferuje pomoc. W razie wątpliwości proszę pisać bezpośrednio do mnie swisniewska72@gmail.com. Pozdrawiam.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza