Częste pęknięcia skóry na penisie

Witam. Od paru lat często pęka mi skóra na penisie przez co robią się ranki i strasznie boli. Wówczas miejsce to smaruje kilka dni proszkiem Dermatol. Pomaga, ale za jakiś czas znów problem się odnawia. Nawet jeśli ranki się zagoją, to cały czas na penisie mam ten biały pasek. On nigdy nie schodzi. Może mi ktoś powiedzieć czym jest ten biały pasek oraz jak pozbyć się tego problemu raz na zawsze? Dołączam zdjęcie mojego przypadku: http://zapodaj.net/c493d2a4cc56f.jpg.html

Aleksander Ropielewski

Jakość zdjęcia nie pozwala mi jednoznacznie ocenić przyczyny zmiany skórnej. Sugeruję kontakt z wenerologiem.