Częste pobolewanie jajnika a wynik USG

Proszę o interpretację wyniku usg lewy jajnik wym.24x18mm o nierównej pow.niewielka ilość płynu w zatoce douglasa oraz cytologii-nie stwierdzono zmian śródnabłonkowych i procesu złośliwego,obraz cyt.odpowiada procesowi zapaln. niespecyficzna infekcja bakteryjna. Często jajnik pobolewa,ból nie jest mocny. Wizyta u ginekologa dopiero 20.03.br.

Aleksander Ropielewski

Wynik wskazuje na infekcję bakteryjną, którą leczy się antybiotykiem. Nie ma powodu do obaw, jednak konieczne jest leczenie, w miarę możliwości jak najszybsze.