Częste potykanie się, sztywny kręgosłup, bóle kolan, obrzęki i bóle stóp

Moja choroba postępuje od 20 lat. Po upadku na rowerze prawa stopa zaczęła puchnąć, następnie pojawiło się opadanie stopy. Po kilku latach zaczęła mi opadać prawa stopa. około 20 lat temu miałam też kleszcza na prawym barku, miałam też dwie rwy kulszowe po prawej i lewej stronie. Na skórze pojawiają się guzki. Obecnie chodzę wyrzucając nogi, często się potykam, mam sztywny kręgosłup lędźwiowy, bóle kolan, obrzęki, bóle stóp. Dwa razy leżałam na oddziale neurologicznym. Nie mam diagnozy.

Aleksander Ropielewski

Niestety zaocznie przez internet również nie da się postawić diagnozy. Moga to być objawy polineuropatii, jednak dokładna diagnoza wymaga badań dodatkowych.