Częste przeziębienia, ból gardła, kaszel i powiększony węzeł chłonny a możliwość wykonania badań

proszę o pomoc,mam 39 lat.od ok 3lat bardzo często się zaziębiam, górne drogi oddechowe, ból gardła, chrypa,kaszel, bez gorączki. w tym czasie chorowałam 4 razy na grypę z wszystkimi jej objawami.tydzień temu pojawiły mi się zajady,i powiększył prawy węzeł chłonny pod żuchwą i bolał, ustapiło, od 3ch dni boli i jest powiększony po lewej stronie.ten jest powiększony dłuższy czas ale dopiero teraz boli. 3dni temu robiłam morfologie-dobry, ob-6, crp-1,2.jakie wyniki zrobic jeszcze?usg węzłów np?

Tak w takim wypadku warto byłoby jeszcze wykonać USG węzłów chłonnych, morfologię krwi z pełnym rozmazem oraz skonsultować się z laryngologiem.