Częste przeziębienia, uporczywy kaszel, osłabienie u nastolatki

jestem mama 15 latki.córka od jakis 3 miesiecy czesto sie przeziebia miala straszny kaszel katar który ustał ale w zamian ma bóle w obrebie czoła i nosa oraz bóle brzucha jest osłabiona blada bez zycia ciagle na cos narzeka.wyniki badan krwi moczu bardzo dobre alergolog laryngolog nic nie wykryli pediatra przepisuje ciagle antybiotyki.ale martwie sie bo córka majac 8 miesiecy przeszla operacje wyciecia góza mózgu czy to złe samopoczucie moze miec cos wspólnego z nawrotem?czy to mozliwe

Witam,
trudno określić nawrót zmian.
Nie znam historii choroby dziecka, nie wiem co to za rodzaj guza był zdiagnozowany.
Najlepiej wybrać się do neurochirurga który prowadził córkę - może konieczne są badania kontrolne obrazowe głowy.