Częste przeziębienia, utrata wagi, zmęczenie, swędzenie skóry i wysoki cholesterol u 64-latki

Witam. Mam 64 lata, kobieta. nie choruję na przewlekłe choroby. Od pewnego czasu - ok. 2 lat- często mama objawy przeziebienia, temperaturę, a ostatnio utratę wagi i uczucie ciągłego zmęczenia. odebrałam dziś wyniki krwi - dobre ( w granicach norm) w wyjątkiem PCT 9,14% oraz MPV 4,91 fl ( norma 6,5-11) oraz EOS% 0,1 (norma 0,2 do.. ). swędzi mnie skóra z tyłu głowy - oraz bolą ramiona i barki. mam też wysoki cholesterol 246 mg/dl w tym zły 148, dobry 74, trójglicerydy 121. Czy powinnam martwić?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Ze względu na nieprawidłowe wartości w morfologii krwi konieczna jest ocena pełnego wyniku badania w odniesieniu do całego obrazu klinicznego. Proszę zatem udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.