Częste puste bekanie

Witam!Jakoś od tygodnia nasiliło mi się tzw. bekanie lecz na początku nie zwróciłam na to uwagi,ale ostatnie 3 dni dało mi ostro w kość.Co parę sekund występuje bekanie lecz ono jest puste,które bardzo wymęczyło mój organizm.Początkowo wzięłam tabletki,krople,zioła na żołądek lecz nic to nie pomogło,a drugi dzień wzięłam tabletki na wątrobę-semarol-dzięk którym bekanie stało się głębsze dające ulgę i w większych odstępach czasu.Niestety dziś bekanie powróciło i w dodatku boli mnie wątroba ;(

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy są spowodowane nieprawidłowościami w obrębie górnego odcinka przewodu pokarmowego. Wskazane jest wdrożenie diagnostyki. Proszę zatem udać się do lekarza.