Częste skojarzenia z seksem

Witam.Rzeczy,ktore innym sie w ogole z niczym nie kojarza mi kojarza sie z seksem,czesto robie podteksty seksualne.Jakis przedmiot lezy inaczej a ja juz lacze to z seksem,ze kojarzy mi sie to z... Kiedys jak mialam partnera,ktory pociagal mnie seksualnie moglam robic to nawet 3-4 razy dziennie max.A teraz robie to bardzo zadko mimo tych wszystkich skojarzen.Kreci mnie to kiedy chodze po domu naga,ze ktos moze mnie zobaczyc.Mam 26 lat.Czy jestem seksoholiczka?

Dzień dobry!

Niestety, nie jest możliwe znalezienie odpowiedzi na to pytanie bez osobistego kontaktu, jedynie za pośrednictwem rozmowy internetowej. Konieczna jest dłuższa rozmowa dot. Pani rozwoju psychoseksualnego, cech osobowości, motywacji do obecnych zachowań (np. żartów, skojarzeń erotycznych itp.), zachowań ekshibicjonistycznych itp. Proszę wybrać się do psychologa seksuologa w swojej okolicy.

Pozdrawiam!

Rozumiem, że częste skojarzenia z seksem budzą u Pani niepokój związany z obawami o nietypowość Pani zachowań i fantazji oraz o możliwość występowania seksoholizmu. To, co Pani napisała raczej nie świadczy o seksoholizmie, jednak jeżeli odczuwa Pani dyskomfort czy niepokój związany z Pani zachowaniami warto byłoby skonsultować się z seksuologiem.

Pozdrawiam serdecznie,
Agnieszka Urbanowicz