Częste skurcze mięśni a brak witamin

Dzień dobry prowadzę aktywny tryb życia 10 godzin pracuje fizycznie po pracy godzinae czasu ćwiczę na siłowni do tego mam 2 psy którymi około godziny spędzam czas aktywnie na dworze zauważyłem że brakuje mi jakiś witamin mam częste skurcze mięśni i do tego doskwiera mi brak snu moje pytanie brzmi jakich witamin lub składników mineralnych mi brakuję dziękuję za poradę

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Może brakować magnezu i potasu, aby ocenić dokładnie należy u dietetyka przeprowadzić analizę sposobu żywienia. Jeżeli chodzi o kłopoty z bezsennością proszę udać się do Poradni Leczenia Zaburzeń Snu ( Warszawa- Nowowiejska) bez skierowania od lekarza POZ. Pozdrawiam