Częste stany podgorączkowe, osłabienie, bóle nóg i potliwość

Witam od ponad 3 lat zmagam się z częstymi stanami podgorączkowymi 36.8-37.2 przy tym jestem osłabiony ,dostaje chrypy ,bule nóg od kolan w dół ,marzną mi wtedy nogi, pocę się, mam zrobione trochę badan morfologi ,moczu,wymazy z gardła i nosa ,na pasożyty,na alergie,na boreliozę,ige całko,aso wszystko ok i wiele innych.Laryngolog stwierdził przewlekłe zapalenie migdałków , usunąłem migdałki jestem 23 dni po zabiegu i stany podgorączkowe nadal są i dostałem białego podniebienia i nalot na języku

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Obecny stan może wynikać z infekcji grzybiczej. Warto zastosować odpowiednie leczenie by pozbyć się choroby.