Częste uczucie zmęczenia, ból głowy, wypadanie włosów i wyniki badań krwi

Witam. Od pewnego czasu często czuję się zmęczona, boli mnie głowa. Wypada mi tez bardzo dużo włosów. W tym celu zrobiłam badania (morfologia, ob, glukoza, TSH, FT3,FT4, elektrolity). Dwa wyniki wyszły inaczej niż pokazuje norma- Neutrofile:1,78 ty/ul* i Eozynofile: 5,3%*. O czym może świadczyć taki wynik?? Dodam, że jestem kobietą, mam 24 lata, nie przyjmuje żadnych leków.

Witam. Poziom neutrofili 1.78 przy prawidłowych pozostałych parametrach morfologii nie wygłada niepokojąco - proponuję kontrolę za miesiąc-dwa, z rozmazem ręcznym. Jeśli ból głowy utrzymuje się dłużej niż 2-3 tyg, a lekarz rodzinny nie znajduje innych przyczyn (podwyższone ciśnienie tętnicze, zapalenie zatok) wskazana jest konsultacja neurologa