Częste ulewanie u 3-miesięcznej córki

Witam, Moja 3 mięsieczna córcia często ulewa, tzw. twarożkiem lub jeszcze niestrawionym mlekiem. Po karmieniu biorę ją do odbicia, jak odbije to uleje a potem chwile płacze. Potem ulewa tak do 30 min po karmieniu. Przyrost wagi jest prawidłowy waży 5, 700 kg. Pediatra zaordynował debridat 3 x 3ml i gastrotuss baby 3 -4 na dzień. Mała nie chce przyjmować leków pluje nimi i mało co połyka. Jak mogę jej pomóc?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje ponownie udać się do lekarza pediatry. a jakie mleko otrzymuje ?być może warto byłoby wypróbować inna