Częste ulewanie u 6-tygodniowego dziecka

co mam zrobic jesli moje 6 tygodniowe dziecko za duzo je i czesto mu sie ulewa? obecnie podaje mu mleko modyfikowane i wypija 160ml srednio co 3 godziny (zdaza sie ze odstepy miedzy karmieniam sa dłózsze ale nie za czesto.) po jedzeniu ciezko mu zasnac i dlugo placze. co mam zrobic? przeciez nie moge mu niedac jak chce... obecnie wazy 4300. a po urodzeniu wazył 3035. bardzo prosze o rade.

Milena Lubowicz

Proszę spróbować podawać dziecku mleko z oznaczeniem AR- przeciw ulewaniom. Poza tym dziecko karmione mlekiem modyfikowanym można dopajać wodą, wtedy ilość wypijanego mleka będzie mniejsza.
Pozdrawiam