Częste upławy, swędzenie i pieczenie okolic intymnych

Witam. Mam problem ginekologiczny. Jakis rok temu wyleczylam zapalenie miejsc intymnych. Lecz od kilku miesiecy mam straszne problemy i czuje sie z nimi niekomfortowo. A mianowicie. Uplawy, roznej konsystencji i koloru. Smierdzace. Czesto towarzysza temu swedzenie i pieczenie. Profilaktycznie uzywalam uzywalam tabletek dopochwowych 'iladian direct' . jestem bezradna. Co gorsze. Jestem za granica. W poblizu brak polskich lekarzy. A nie mam na tyle zaufanej osoby ktorej powierzylabym tlumaczenie.

Niestety najczęstszym powodem takich dolegliwości jest zakażenie grzybicze pochwy. W takim wypadku mogą pomóc tylko leki dostępne na receptę. Radzę jednak w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z lekarzem.