Częste wymioty i bóle ust i nosa

Chodzi o wymioty mam je coraz częściej a do tego przez usta i nos później mnie boli strasznie gardło i nos jest mi nie dobrze po jedzeniu czuje ze mi się to nie przyjęło i jak tego nie zwroce to boli mnie wtedy brzuch i jest mi nie dobrze czuje się ospale i źle co mi może być?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane wymioty mogą mieć wiele przyczyn. Może być to bowiem wynik zaburzeń odżywiania jak też patologii w obrębie górnego odcinka przewodu pokarmowego. Sugeruję wizytę u lekarza POZ, który pokieruje dalszym postępowaniem.