Częste wypróżniania u 3,5-letniego dziecka

Witam mam pytanie do państwa moje 3,5l dziecko robi 7-8 kup dziennie, czasami dzień 2 nie robi pozniej znowu co chwilkę ale czasami to so małe ilości takie jak paznokieć i co zje zaraz go goni na kupę czy to normalne? Pozdrawiam Sylwia

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest wizyta u lekarza pediatry, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. Sądzę, że może być konieczność udania się do lekarza gastroenterologa dziecięcego.