Częste wypróżnianie i krew z odbytu

Lekarze wykryli u niej 8 mm guzki na wątrobie. Jeszcze parę dni temu była cała opuchnięta ( woda zbierała się w organizmie). Wypróżnia się ok 20 razy dziennie. W tym momencie jest ona bardzo osłabiona. Jaki może być powód tak częstego oddawania kału? Czy mogą to być hemoroidy? Dzisiaj także zauważyła krew przy podcieraniu.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane chorobą hemoroidalną. Nie można wykluczyć nowotworowego podłoża występujących objawów. Proszę udać się na wizytę do specjalisty chirurga, który wdroży odpowiednie postępowanie.