Częste wypróżnienia i zmiana koloru stolca po sokach z kapusty na nieżyt żołądka

Witam mam nieżyt żołądka Od dłuższego czasu pije sok z białej bądź czerwonej kapusty zamiast leków zobojętniających soki Czy to może powodować częste wypróżnienie i rozluźnienie oraz zmianę koloru stolca Dołożyłam ocet winny z jabłek na odkwaszenie organizmu Raz był prawie niebieski Czy to możliwe czy coś nie tak Czy moje ph nie było ani kwaśne ani zasadowe tylko obojętne Trochę się tym martwie bo nie wiem czy tak może być Proszę o radę Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego i zastosować odpowiednie leczenie. Być może warto byłoby wykonać badanie ogólne kału.