Częste występowanie grzybicy jamy ustnej

Mam astmę,używam Cortare,Spirywa Respirat i Atimos.Często mam grzybicę jamy ustnej/pomimo,że dokładnie płuczę usta/stosuję wówczas Nystatyna Teva.Proszę o poradę jak uniknąć tego problemu.

Lek. Tomasz Budlewski

Być może warto byłoby zmienić trochę leczenie. Proszę koniecznie udać się do lekarza pulmonologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.