Częste wzdęcia i senność - czy mogę być w ciąży?

Pod koniec grudnia uprawiałam z chłopakiem petting, na tym forum zostałam zapewniona, że nie ma prawdopodobieństwa zajścia w ciążę. Jednak mimo wszystko na początku stycznia, w dniu oczekiwanej miesiączki zrobiłam test ciążowy i wyszedł negatywny. Od tamtej pory często oddaję mocz, często bywam śpiąca (zawsze lubiłam spać, ale ostatnio bardziej to odczuwam), pobolewa mnie żołądek, a brzuch nawet po niewielkiej ilości jest wzdęty, gdy mocniej nacisnę brzuch, pulsuje mi coś tam, ogólnie mam wzdęcia.
Miesiączkowałam od tamtej sytuacji już dwa razy, w normalnym terminie. Czy mam czego się obawiać? Od tamtej pory nie daje mi to spokoju.
Proszę o odpowiedź.

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
ujemny wynik testu ciążowego oraz krwawienia w terminie wykluczają ciążę. Objawy, które się u Pani pojawiły muszą mieć inne podłoże. Dlatego należy udać się na wizytę do lekarza pierwszego kontaktu. Pozwoli to na wyjaśnienie przyczyny Pani objawów.
Pozdrawiam