Częste zapalenie górnych i dolnych dróg oddechowych u dziecka

jestem mama 3 letniej asi mala czesto choruje na zapalenia gornych i dolnych drog oddechowych min zapalenia pluc oskrzeli kaszel utrzymujacy sie miesiac zrobilam jej badania immunoglobulin wyniki sa takie: igG-5,0g/I,igM0,43g/I,igA0,63g/I,igG1-4,4g/I,IGg2-0,61h/I,igG3-0,09g/I,igG4-0,213g/I pediatra tylko powiedzial ze to zaburzenia odpornosci mamy skierowanie do imunologa ale dopiero za 9 msc moje pyt jest czy to jest grozne?czy wyniki sa naprawde zle?i jak to sie leczy?pozdrawiam

Piotr Pilarski

Wynik badania jest prawidłowy. Nie mogę się odnieść do opisu objawów gdyż nie podaje Pani jak często występują jakie infekcje i jakie są objawy. Proszę zgłosić się do immunologa. Nie ma pośpiechu.

Pozdrawiam.