Częste zapalenie pępka u 31-latki

Witam mam problem z czestym zapaleniem pepka wydobywa sie sluz I jest zaczerwieniony,zdaza sie to co dwa tyg. Infekcja trwa kilka dni I znowu po okolo 2 tyg to samo.mam to juz od dluzszego czasu 2 lata martwie sie ze to moze byc cos powaznego.Prosze o porade Dziekuje Iwona

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę skonsultować się z lekarzem POZ, który wdroży właściwe leczenie. Do tego czasu proszę przemywać pępek Octaniseptem. Być może konieczne będzie także wykonanie wymazu z pępka.